משכנתא עושים עם מומחים

הדרך הנכונה מלווה אותך יד ביד לכל אורך העסקה

ייעוץ משכנתא חכם זו הדרך הנכונה. "הדרך הנכונה" הינה חברה ותיקה לייעוץ משכנתאות ולתיווך שאשר נוסדה בשנת 2008. "אנחנו מובילים את הלקוח לעסקה שהכי מתאימה לו". הרעיון  נולד כאשר ביצעתי עסקת נדל"ן ללקוח. "הוא פנה אלינו כדי שנסייע לו לקחת משכנתה בתנאים טובים לאחר שקיבל ריבית משוגעת בבנק. בסופו של דבר השגתי לו את העסקה הכי זולה עם הבדל מהותי בהחזר החודשי".

המשמעות היא לקחת את המשכנתה הישנה, בלי קשר לפרק הזמן שחלף מאז שרכשתם אותה, ולשנות את התנאים שלה מול הבנק באופן שתתאים לתנאים האמיתיים שלכם – למצב הכלכלי הנוכחי שלכם, ליכולת ההשתכרות העכשווית שלכם ולערך ביתכם כפי שהוא כיום, וכמובן לתנאים השוק החיצוניים שאינם תלויים בכם כמו ריביות משתנות. בסופו של תהליך תשלמו פחות, תחסכו המון ותשנו טוב יותר בלילה.

לכל אדם יש את הדרך הנכונה עבורו, ועסקה מסוימת יכולה להתאים לאחד כמו כפפה ליד בעוד לשני היא תהיה עסקה גרועה מאוד – כך מאמינים ברק ששון ואלון ברכה, השותפים שבבעלותם "Right way" (הדרך הנכונה), חברה ותיקה לייעוץ משכנתאות ולתיווך.

מה אנחנו עושים?

חיסכון בזמן

תהליך לקיחת משכנתא דורש מילוי מסמכים רבים, שעות רבות של פגישות מול המערכת הבנקאית, ביצוע משא ומתן, מסחר בין בנקים, תהליך זה גוזל זמן רב.

חיסכון בעלויות המשכנתא

זה מוכח, אצלנו זה גם חוזי, תהליך לקיחת משכנתא באמצעות יועץ משכנתאות מקצועי יחסוך לכם המון כסף.

ליווי מתמשך

לאורך כל חיי המשכנתא יש הזדמנויות רבות ליצור חיסכון משמעותי בכל מיני אופנים למשל מיחזור משכנתא וכו' אנחנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך.

שימוש בכלים דיגיטליים

ברשותנו הכלים המתקדמים ביותר לחישוב תמהיל המשכנתא האופטימלי עבורך.

התפקיד של יועץ משכנתאות הוא יחסית חדש מתחילת שנות האלפיים ולא היה קיים לפני כן בעבר, אבל מהרגע שהגיח לעולם הפך להיות סטנדרט שאף קונה דירה לא מתפשר עליו. 

כשמדובר בכסף ובעתיד שלכם אין מקום לטעויות. ייעוץ משכנתא יחסוך לכם עשרות אם לא מאות אלפי שקלים ולכן אין מקום להתלבטויות או תהיות. אף אחד לא רוצה להמר על הכסף שחסך כל חייו ועל הכסף שהולך לשמש אותו ואת משפחתו בעתיד. 

חברת לוין תמצא עבורכם את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם ותדאג לסלול לכם את הדרך המשתלמת ביותר לרכוש בית במדינת ישראל במינימום הפסדים ובמקסימום ניצול רווחים. 

כיום כל זוג או אדם בשלב כזה או אחר בחייו מגיע (בתקווה רבה) לרגע שבו הוא עומד מול החלטה לקנות דירה. 

כולנו יודעים שתהליך של קניית דירה הוא תהליך שכרוך בהרבה מאד כספים ובירוקרטיות ולכן חשוב שיועץ משכנתא מיומן יעמוד לצידכם ברגעים אלו. 

זוגות ויחידים רבים רוצים מאד לקנות דירה ומרגישים שזה בלתי אפשרי עבורם ודוחים את הרגע עוד ועוד ומרגישים מאוכזבים ובעיקר חוששים מהתהליך. 

התפקיד שלנו הוא למצוא את התנאים המיטביים למשכנתא עבור לקוחותינו המעוניינים בקניית דירה. 

הצוות שלנו מכיר לעומק את פני השוק ואת כל התנאים שהבנקים השונים מציעים ומשם יודעים לייעץ, לכוון ולבחור יחד עם הקונים את המשכנתא הנכונה ביותר עבורם.

 כמו בכל תחום בחיים, רצוי להיעזר תמיד בבעלי מקצוע שמכירים ונושמים את תחום ההתמחות שלהם ויעזרו לכם לנצל ולממש את כל הזכויות שלכם וכמו כן לתת לכם את הטיפים הטובים ביותר מתוך הניסיון והקשרים שלנו. 

מה אומרים הסוכנים שלנו?

-ללא-שם-1.png

בית סוכן ממש טוב . באמא שלי

אלי זגורי
רחובות
-ללא-שם-64.png

בית סוכן שקרן רמאי. לא לעשות פוליסה ולא כלום. אני בחובות מההשקעות שהוא עשה לי.

יונתן רבינוביץ'
נאות אפקה

מעוניינים בפרטים נוספים?

מלאו את הפרטים ונציג מטעם "הדרך הנכונה" יחזור אליכם בהקדם

מלאו את הפרטים:

מדיניות הפרטיות