משרד: 077-5155068
פקס: 077-5155058

אודות

ייעוץ משכנתא חכם זו הדרך הנכונה. "הדרך הנכונה" הינה חברה ותיקה לייעוץ משכנתאות ולתיווך שאשר נוסדה בשנת 2008. "אנחנו מובילים את הלקוח לעסקה שהכי מתאימה לו". הרעיון  נולד כאשר ביצעתי עסקת נדל"ן ללקוח. "הוא פנה אלינו כדי שנסייע לו לקחת משכנתה בתנאים טובים לאחר שקיבל ריבית משוגעת בבנק. בסופו של דבר השגתי לו את העסקה הכי זולה עם הבדל מהותי בהחזר החודשי".

המשמעות היא לקחת את המשכנתה הישנה, בלי קשר לפרק הזמן שחלף מאז שרכשתם אותה, ולשנות את התנאים שלה מול הבנק באופן שתתאים לתנאים האמיתיים שלכם – למצב הכלכלי הנוכחי שלכם, ליכולת ההשתכרות העכשווית שלכם ולערך ביתכם כפי שהוא כיום, וכמובן לתנאים השוק החיצוניים שאינם תלויים בכם כמו ריביות משתנות. בסופו של תהליך תשלמו פחות, תחסכו המון ותשנו טוב יותר בלילה.

לכל אדם יש את הדרך הנכונה עבורו, ועסקה מסוימת יכולה להתאים לאחד כמו כפפה ליד בעוד לשני היא תהיה עסקה גרועה מאוד – כך מאמינים ברק ששון ואלון ברכה, השותפים שבבעלותם "Right way" (הדרך הנכונה), חברה ותיקה לייעוץ משכנתאות ולתיווך.

הדרך הנכונה - ייעוץ משכנתאות | יועץ משכנתאות | ברק ששון

עוד עלינו

כאשר אנחנו מתכננים לקנות דירה, חדשה מקבלן או יד שנייה, אנחנו עומדים בפני הוצאה כספית משמעותית, אולי הגדולה ביותר בחיים הפיננסים, הכרוכה בלקיחת משכנתא. כדאי מאוד לשקול לצאת למסע המשכנתא המורכב בליווי יועץ מקצועי ומנוסי, שיעמוד וינתב אותנו במסלול המוביל בבטחה למשכנתא מותאמת אישית במחיר הזול ביותר האפשרי. 

רכישת דירה או בית עם משכנתא היא התחייבות עצומה עם השלכות כספיות נרחבות, הרבה מעבר להחזר החודשי. יועץ משכנתאות יאפשר לכם להבין את מלוא עלויות רכישת הבית, גם כאלה שלא חשבתם עליהם, ויצור עבורכם תקציב שיאזן את החובות החדשים שתיקחו על עצמכם. יועץ המשכנתא גם ידגיש בפניכם את המשאבים הזמינים שיכולים לעזור לכם למצוא את המענה המתאים ביותר לצרכים הפיננסיים הייחודיים שלכם. יועץ משכנתא בעל ההכשרה המתאימה ובעל הניסיון בתחום , יוכל ללוות ולידע אתכם בכל צומת אליו תיקלעו בדרך לקבלת המשכנתא, ויסביר באשר לאפשרויות העומדות ברגע זה בפניכם.

המאמרים שלנו

הדרך הנכונה לקחת משכנתא

אנשים חושבים שהתפקיד של יועץ המשכנתא הוא בעיקר להשיג רביות טובות מהבנקים , אבל למעשה זה חלק קטן מאוד ממה שיועץ משכנתא טוב אמור לעשות עבורכם בהתהליך לקיחת המשכנתא.

אתם מוזמנים להיכנס לאיזור המאמרים שלנו בתחום המשכנתאות.

גופי המימון איתם אנחנו עובדים

מה הלקוחות אומרים עלי?

למה הדרך הנכונה?

כאשר אנחנו מתכננים לקנות דירה, חדשה מקבלן או יד שניה, אנחנו עומדים בפני הוצאה כספית משמעותית, אולי הגדולה ביותר בחיים הפיננסים, הכרוכה בלקיחת משכנתא. כדאי מאוד לשקול לצאת למסע המשכנתא המורכב בליווי יועץ מקצועי ומנוסי, שיעמוד וינתב אותנו במסלול המוביל בבטחה למשכנתא מותאמת אישית במחיר הזול ביותר האפשרי.

לייעוץ ראשוני ללא עלות

מלאו את הטופס ותקבלו שיחת ייעוץ מאיתנו